به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور پرشور مردم ولایت مدار در مصلی نماز جمعه شهرستان پردیس برگزار شد، بعد از دعوت و توصیه خود و همگان به تقوای الهی گفت: مقام معظم رهبری بخشی را به نام ستاد استهلال در دفتر خود دایر کرده که در آغاز و پایان ماه مبارک رمضان در سطح کشور فعال می شود.

وی ادامه داد: فردا به نیت روزه قضا روزه بگیرید، در این صورت چه از سوی دفتر مقام معظم رهبری و یا از سوی مراجع دیگر به صورت رسمی اعلام شد که روز اول ماه مبارک رمضان است روزه شما صحیح می باشد.

توسلی تصریح کرد: نه تنها فردا، بلکه هر زمان مشخص شود فردا روز اول ماه مبارک رمضان است روزه شما صحیح بوده و نیت تان تغییر پیدا می کند.

وی ضمن تجلیل و تقدیر از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس فرا رسیدن سالگرد آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

امام جمعه پردیس بیان کرد: دست ما در دوران دفاع مقدس و اشغال خرمشهر خالی بود.

توسلی گفت: سران ارتش در آن روزگار فرار کرده و یا اعدام شده بودند سپاه هم به تازگی تاسیس شده بود.

وی اضافه کرد: در عملیات آزادسازی خرمشهر بیش از  ۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خاک کشورمان آزاد شد.

امام جمعه پردیس بیان داشت: زمانی که رزمندگان می‌خواستند مشغول برگزاری جشن آزادسازی خرمشهر بشوند، حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) فرمود: خرمشهر را خدا آزاد کرد.

توسلی توضیح داد: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت ماه بسیار باشکوه، اقتدار و عزت برگزار شد.

وی تاکید کرد: ۴ مولفه اصلی انتخابات که مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت است در این دوره انتخابات رعایت و به سرانجام رسید.

امام جمعه پردیس گفت: در کل کشور ۷۳ درصد از کسانی که حائز شرایط بودند در انتخابات شرکت کردند، البته میزان مشارکت در شهرستان پردیس بیش از این مقدار بود.

توسلی تصریح کرد: در کنار چنین مسائل گسترده ای همیشه ضعف و نقص هایی وجود دارد که در مقابل عظمت کار اشاره به آنها صحیح نیست.

وی سفر ترامپ به عربستان و سپس اسرائیل را نمایش فریب خواند.

امام جمعه پردیس گفت: اهداف ترامپ از این صفحه ایجاد ائتلاف رسمی غربی، عربی، عبری علیه ایران، نجات اقتصاد امریکا، مقابله با انصارالله در یمن و پیگیری صلح فلسطین با رژیم صهیونیستی بود.

انتهای پیام/