با افزایش سقف وام مسکن مهر از ۳۰میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان، به پیمانکاران مسکن مهر پردیس دستور داده شد هر چه سریعتر پروژه های نیمه کاره را تکمیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس در گفت وگو با برنامه روی خبر شبکه خبر با اشاره به افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر گفت: در حال تهیه لیست پروژه هایی هستیم که مشمول این افزایش سقف وام در شهر پردیس می شوند. او با بیان این که این وام به بیشتر پروژه های مسکن مهر پردیس تعلق می گیرد، افزود: این وام فقط به ساخت واحدها اختصاص دارد و علاوه بر آن سازمان برنامه باید نسبت به اختصاص هر چه سریع تر یارانه های خاص و منابع خاص برای خدمات روبنایی و زیربنایی اقدام کند. مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با اشاره به ضرورت ورود دستگاه های خدمات رسان به موضوع تامین این خدمات، افزود: برای آماده سازی و محوطه سازی باید یارانه های خاص تعلق گیرد، چراکه هزینه های تامین این خدمات در پردیس خیلی بالاست.
وی با اشاره به این که حدود یک ماهی است که متقاضیان مسکن مهر با توجه به احتمال افزایش وام نسبت به واریز این مبلغ (۱۰ میلیون تومان) اقدام نمی کردند،  گفت:  در فاز ۸ واحدهای آماده تحویل داشتیم که مردم آورده خود را با کسر ۱۰ میلیون تومان (افزایش وام) واریز می کردند و در این صورت نیز پیمانکاران عملا نمی توانستند واحد را تحویل دهند. غفوری افزود:سازمان برنامه و بودجه باید نسبت به تامین بودجه های مربوط به خدمات زیربنایی و روبنایی اقدام کند با بتوانیم پروژه های مسکن مهر پردیس را تا پایان دولت یازدهم به اتمام برسانیم.
برچسب‌ها: افرایش سقف وام مسکن, افرایش ۱۰میلیونی وام مسکن مهر, وام مسکن مهر پردیس

[ چهارشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۵ ] [ ۱۳:۳۳ ] [ مسکن مهر پردیس ]