مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  با بیان اینکه در جهت حمایت از مالکان واحدهای مسکن مهر در پردیس شرایط ویژه‌ای را برای فروش عرصه در نظر گرفته‌ایم، گفت: فروش عرصه امسال با توجه به تمهیداتی که در حوزه بودجه در نظر گرفته شده بود برای واحدهای مسکن مهر شهر پردیس و پرند به فروش گذاشته شد و خوشبختانه در این حوزه استقبال بسیار زیادی از سوی مالکان صورت گرفت. مدیر عامل شرکت عمران پردیس افزود: فروش عرصه در قالب ۲ مدل انجام می‌شد که یک مدل از آن‌ها به صورت نقدی بود و مدل دیگر برای متقاضیانی که توانایی پرداخت نقدی را نداشتند به صورت اقساطی در نظر گرفته شده است.

هدایت با اشاره به اینکه برای فروش نقدی عرصه‌های واحد‌های مسکن مهر پردیس شرایطی ویژه از جمله تخفیفات ۲۰ تا ۲۵ درصدی در نظر گرفته بودیم، افزود: در مراسم افتتاح حدود ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پردیس و به مناسبت دهه فجر برای متقاضیانی که خرید عرصه را به صورت اقساطی انجام می‌دهند هم تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.

او گفت: این متقاضیان می‌توانند تا آذر سال آینده علاوه بر پرداخت اقساط خود تخفیفات نقدی هم برای خرید این عرصه دریافت کند.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه تا کنون عرصه ۱۳ هزار واحد مسکن مهر فروخته شده و باتوجه به استقبال بسیار زیاد متقاضیان فروش این عرصه‌ها همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: امیدواریم تا چند ماه آینده فروش عرصه‌های واحد‌های مسکن مهر در پردیس به ۶۰ هزار واحد برسد.

هدایت درباره قیمت عرصه‌های واحد‌های مسکن مهر پردیس هم گفت: برای متقاضیان خرید نقدی متناسب با متراژ واحد‌ها قیمت عرصه‌ها از ۱۹ میلیون تا ۳۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

او با اشاره به اینکه ممکن است فروش عرصه تنها تا پایان امسال تمدید شود، گفت: در صورتی که بودجه امسال برای فروش عرصه‌ها تمهیداتی در نظر نگیرند فروش عرصه در سال آینده ادامه نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس درباره آخرین وضعیت واحد‌های مسکن مهر پردیس در فاز ۱۱ هم، گفت: ۱۴ هزار واحد مسکن مهر در فاز ۱۱ پردیس باقی مانده که حدود ۶ هزار و ۵۰۰ واحد آن تا اردیبهشت ماه سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی واحد‌ها هم تا شهریور سال آینده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

هدایت تأکید کرد: برخی از واحد‌های مسکن مهر مشکل معارض داشتند و همین موضوع باعث طولانی شدن روند ساخت واحد‌ها در شهر پردیس شده است.

او گفت: سعی کرده‌ایم با انتخاب پیمانکاران با سابقه خوب سرعت ساخت و تحویل واحد‌های مسکن مهر را افزایش دهیم، اما متقاضیان هم باید با تکمیل آورده‌های خود بتوانند در تکمیل این واحد‌ها همکاری کنند.

انتهای پیام/