“روح” آخوندی مسکن مهر پردیس را افتتاح کرد!

مرصادنيوز:در حالی دیروز تعدادی از واحدهای مسکن مهر پردیس افتتاح شد که باز هم وزیر راه و شهرسازی غایب بزرگ این مراسم بود، ولی جالب اینجاست که در کتیبه افتتاح پروژه نوشته بود، “توسط عباس آخوندی مورد بهره برداری قرار گرفت”!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، دیروز شرکت عمران پردیس طی مراسمی در غیاب اصحاب رسانه ۱۱۷۵ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ را افتتاح کرد. در این مراسم قائم مقام وزیر راه و شهرسازی مانند تمام افتتاح های سال های اخیر مسکن مهر حضور داشت و باز هم مانند چهار سال اخیر خبری از عالی ترین مقام وزارت راه و شهرسازی نبود.

نکته جالب توجه در مراسم دیروز کتیبه افتتاح واحدهای مسکن مهر بود. در این کتیبه که در عکس دیده می شود، آمده است ” پروژه ۲۹۰ واحدی … توسط مقام عالی وزارت راه و شهرسازی جناب آقای دکتر آخوندی مورد بهره برداری قرار گرفت.”

 

احتمالا مانند افتتاح شهریور ماه ۹۵ که با حضور آیت الله رسولی محلاتی و در غیاب وزیر راه برگزار شد، شرکت عمران پردیس از آخوندی برای حضور در مراسم دیروز دعوت کرده و امیدوار بوده وزیر همیشه منتقد طرح مسکن مهر خود را به شهر پردیس می رساند.

 

تیرماه سال ۹۴ نیز وزیر راه و شهرسازی به جای حضور در مراسم افتتاح های مسکن مهر پردیس به فرودگاه مهرآباد رفت و طرح‌هایی از جمله نوسازی سرویس‌های بهداشتی، ساماندهی چرخ دستی‌های فرودگاه و اتاق شیردهی مادران را افتتاح کرد.

 

در مجموع حدود چهار سال است که وزیر راه و شهرسازی از حضور در مراسم های افتتاح یا تحویل واحدهای مسکن مهر امتناع می کند، موضوعی که آخوندی همواره از آن به عنوان یکی از افتخارات خود یاد کرده است.