پیمانکاران متخلف مسکن مهر پردیس به مراجع قضایی معرفی می‌شوند

به گزارش ایرنا، حبیب اله طاهر خانی روز شنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت عمران پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیر عامل جدید با پیمانکارانی که قصد کار کردن ندارند و موجب نارضایتی مردم در پروژه مسکن مهر هستند با اتکا بر قانون برخورد جدی داشته باشد.
وی با اشاره به وضعیت پیمانکاران مسکن مهر عنوان کرد: برخی از پیمانکاران متعهد هستند اما عده ای مسئولیت و وظایف محوله را انجام ندادند و کار متوقف شد، بخشی از نارضایتی متقاضیان مسکن مهر به دلیل عملکرد نامناسب پیمانکارانی است که از فرصت های موجود استفاده نکردند، این افراد از چرخه کار کنار گذاشته می شوند.
معاون وزیر افزود: مسکن مهر پردیس یکی از بزرگترین پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور است که با شرایط خاصی در سال ۹۱ شروع شده است و در کنار ساخت ابنیه ، تامین زیر ساخت آماده سازی و محوطه سازی پردیس یکی از مسائل ویژه این شهر است، بخشی از کارها انجام و بخشی باقی مانده است.
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور عنوان کرد: متقاضیان مدت زیادی برای دریافت واحدهای خود صبر کردند، امروز انتظارات بالا است دستگاه‌های خدمت رسان، پیمانکاران و شرکت عمران در تعامل با کار را به نتیجه برسانند.
طاهر خانی ضمن تقدیر از اقدامات مثبت حبیب اله چاغروندی طی دوران خدمت در شرکت عمران شهر پردیس خاطر نشان کرد: از ابتدا مقرر شد چاغروندی سرپرستی شرکت عمران به طور موقت تا تعیین گزینه اصلی بر عهده بگیرند و مهدی هدایت بهترین گزینه برای سرو سامان دادن پروژه عظیم مسکن مهر پردیس است.
وی با توصیه به مدیران حاضر در جلسه اظهار داشت: سرعت و جسارت در تصمیم گیری و دوری از بوروکراسی اداری عامل موفقیت مدیران پروژه مسکن مهر پردیس است.
شهرستان پردیس که در شرق پایتخت قرار دارد بر اساس آمار سال ۹۵، ۱۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و پس از تحویل واحدهای مسکن مهر به ۷۰۰ هزار نفر می رسد.

**سه وزارتخانه برای حل مشکل مسکن مهر پردیس مشارکت می کنند
مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر پردیس از مشارکت سه وزراتخانه در رفع و حل مشکل مسکن مهر پردیس خبر داد.
مهدی هدایت در حاشیه آیین تودیع و معارفه روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزیرراه و شهر سازی به طور ویژه پیگیر تکمیل پروژه مسکن مهر پردیس است و با برنامه ریزی انجام شده با همکاری دو وزارتخانه نفت و نیرو در ماههای آینده وضعیت بسیار مطلوبی را در شهر پردیس شاهد خواهیم بود.
وی با اشاره به حمایت‌های محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و اصغر مهرآبادی قائم مقام وزیر در مسکن مهر عنوان کرد: با برنامه ریزی انجام شده مشکلات مسکن مهر پردیس به زودی رفع می شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه متقاضیان مسکن مهر پس از اسکان به حمل و نقل ایمن نیاز دارند افزود: همزمان با تکمیل پروژه های مسکن مهر، تکمیل خدمات زیر بنایی و روبنایی پی گیری احداث قطار شهری و کلنگ زنی پروژه را در دست اقدام داریم.
هدایت با اشاره به برنامه های اصلی خود در ادامه افزود: برنامه اول ما اخذ آرای قطعی برای تداوم کار واحدهایی است که به دلیل مسائل حقوقی متوقف شدند و بر اساس بررسی به عمل آمده، احکام اولیه به نفع شرکت عمران صادر شده است.
وی افزود: شهر پردیس ظرفیت‌های مناسبی در حوزه وام مسکن و پروژه های مشارکتی دارد با توجه به نظر ویژه وزیر راه و شهرسازی در رابطه با ساخت مسکن با استفاده از این ظرفیت‌ها کمبود مسکن را جبران خواهیم کرد.
گفتنی است، مهدی هدایت، مدیر عامل جدید شرکت عمران پردیس دارای ۲۰ سال سابقه اجرایی در بنیاد مستضعفان، وزارت کار، وزارت کشور، سازمان میراث فرهنگی، دو دوره مدیرکل و دو دوره شهردار و مدیر عاملی شهر جدید هشتگرد را در کارنامه کاری خود دارد و در حال حاضر دانشجوی دکترای شهرسازی است.
تهرام/۹۴۴۱//۱۳۴۸
انتهای پیام /*