به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، با حضور علی‌اصغر مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، حبیب اله طاهر خانی معاون وزیر، صادق بنیادی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس و رؤسای بخش‌های مختلف شرکت عمران مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران در سالن همایش های شرکت عمران پردیس آغاز شد.

سید مهدی هدایت مدیرعامل اسبق شرکت عمران جایگزین سرپرست حبیب اله چاغروندی که کمتر از سه ماه در این جایگاه حضور داشت شد. هدایت اوایل سال ۹۳ توسط معاون سابق وزیر راه و شهرسازی از مدیرعاملی شرکت عمران پردیس کنار گذاشته شد. وی به تازگی در اردیبهشت ۹۷ به عنوان مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد منصوب شده بود.

سید مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس پس از مراسم برگزاری تودیع و معارفه خود در جمع خبرنگاران در خصوص بازگشت خود به شهر پردیس، اظهار داشت: امروز توفیق داشتم دوباره در خدمت مردم، متقاضیان و همکاران خود در شرکت عمران شهر پردیس باشم و این تکلیفی بود که از سوی مدیران ابلاغ شده و بنده نیز انجام‌وظیفه کردم.

وی در خصوص رصد کردن وقایع و اتفاقات پردیس، گفت: از برخی از اتفاقاتی که در مسکن مهر پردیس رخ می‌داد مطلع می‌شدم اما رصدی صورت نمی‌گرفت بلکه تنها از اطلاعاتی در خصوص روند فعالیت و پیشرفت فیزیکی مطلع می‌شدم.

*وزیر راه و شهرسازی اهتمام ویژه‌ای برای تکمیل مسکن مهر دارد

هدایت در خصوص برنامه‌های خود برای مسکن مهر پردیس، بیان داشت: این اطمینان را به متقاضیان مسکن مهر پردیس می‌دهم که مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اهتمام ویژه‌ای برای تکمیل و تحویل پروژه مسکن مهر به‌خصوص پروژه مسکن مهر پردیس دارد.

وی افزود: با نظر ویژه وزیر راه و شهرسازی به پروژه مسکن مهر پردیس، مطمئن هستم با این حمایت و حضور قائم‌مقام وزیر در طرح مسکن مهر، مدیرعامل شرکت مادر‌تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و همچنین برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌دهیم، با همکاری وزارتخانه‌های نیرو و نفت مشکلات شهر جدید پردیس قابل حل شدن است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس ادامه داد: مطمئنم با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام‌شده در ماه‌های آینده وضعیت بسیار مطلوبی را در این شهر شاهد خواهیم بود.

وی در خصوص مهم‌ترین برنامه‌های خود در شرکت عمران تصریح کرد: بحث تکمیل پروژه‌های مسکن مهر، تکمیل زیربناها و روبناها در کنار پیگیری جدی برای قطار شهری پردیس که در آینده‌ای نزدیک پس از اسکان متقاضیان مسکن مهر، موضوع حمل‌ونقل ایمن مطرح خواهد شد، است.

هدایت یادآور شد: در کنار پروژه‌های زیربنایی و روبنایی بحث موضوع مترو را به‌صورت جدی پیگیری خواهیم کرد و با کمک تمام مسئولان تا پایان سال پروژه مترو پردیس کلنگ‌زنی خواهد شد.

*استفاده از ظرفیت‌های شهر جدید در اولویت خواهد بود

هدایت در خصوص رسیدگی به مازاد ثبت‌نام‌ها در پردیس و برنامه‌های خود برای این تعداد متقاضی، افزود: ابتدا واحدهایی که به دلیل مسائل حقوقی متوقف شدند را در اسرع وقت پیگیری خواهیم کرد تا روند ساخت آغاز شود سپس سایر مشکلات را رسیدگی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: تعدادی از احکام در فاز هشت پردیس به نفع شرکت عمران صادرشده و این اولویت ما خواهد بود تا با اخذ آرای قطعی شاهد پیشرفت پروژه‌ها باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های شهر جدید در اولویت خواهد بود، خاطرنشان کرد: با توجه به نظر ویژه وزیر راه و شهرسازی که در بحث ساخت مسکن دارند از این ظرفیت‌ها بهره خواهیم گرفت تا بتوانیم در قالب پروژه‌هایی نظیر وام و پروژه‌های مشارکتی این کمبود واحدها را جبران کنیم.

انتهای پیام/س